KURUMSAL

Güllüoğlu Kübban Gaziantep Mutfağı; kültürümüzde yemeğin ardından tatlı yenmesinden yola çıkarak, kebabın en iyisiyle, tatlının en iyisini bir araya getirme düşüncesiyle kurulmuştur . Konukların memnuniyeti ve “müşterinin ayağına hizmet” felsefesi de yollarına ışık olmuştur.

Özenle hazırlanan Gaziantep yöresine ait yemekler ve 1871’den bugüne 6 nesildir devam eden tatlı lezzetleri misafirlerin beğenisine sunuluyor. Güllüoğlu Kübban Gaziantep Mutfağı; zengin menüsü, titizlik ve özen ile hazırlanmış leziz yemekleri ve tatlıları, ferah ortamıyla ,zarafet ve hizmet kalitelerine verdikleri önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiştir.  

İstanbul Bağcılar Güneşli’de bulunan Güllüoğlu Kübban Gaziantep Mutfağı, Misafir davet yemekleri ,özel toplantılar, organizasyonlar ve grup yemekleri için Gaziantep yöresinin eşsiz lezzetleri, haftanın 7 günü bol çeşitli serpme kahvaltı, her saat en taze baklava ve tatlı çeşitleri ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

İstanbul Bağcılar Güneşli’de bulunan Güllüoğlu Kübban Gaziantep Mutfağı, Misafir davet yemekleri ,özel toplantılar, organizasyonlar ve grup yemekleri için Gaziantep yöresinin eşsiz lezzetleri, haftanın 7 günü bol çeşitli serpme kahvaltı, her saat en taze baklava ve tatlı çeşitleri ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.